Dovol hojnosti a štěstí proudit do tvého života s mými oblíbenými produkty, teď za speciálně snížené ceny, jaké tu ještě nebyly
DNI
HODINY
MINUTY
SEKUNDY
NABÍDKA
PARFÉM HOJNOSTI
Představte si vůni, která může přitáhnout do vašeho života víc hojnosti. Kromě toho, že vám zlepší náladu a posílí sebevědomí, také podporuje vaši kreativitu, snižuje úzkost a zvyšuje energii.
Tato vůně je vytvořena z nejkvalitnějších přírodních esenciálních olejů od DoTerra, získaných z rostlin pěstovaných ve velmi plodných oblastech světa, jako jsou pačuli, bergamot, citron a divoký pomeranč.

Uvnitř každé lahvičky se navíc nachází kámen avanturín, známý jako kámen hojnosti, který ještě více umocňuje pozitivní efekt této vůně.

  • Obsah: 10 ml.
1.499,- Kč/62€
777,- Kč/31€
PROGRAMOVATELNÁ PENĚŽNÍ SVÍČKA.
ZLATÝ PENĚŽNÍ TOK
Zvyšuje vaši energii a láká k sobě bohatství. Představuje a rozjasňuje cestu k vašim cílům, usnadňuje a urychluje vaši cestu k hojnosti.
1.399,- Kč/56€
677,- Kč/27€
Vyrobena z ekologicky čistého přírodního včelího vosku, svíčka je navíc obohacena o kameny citrín a ametyst, známé svým silným vlivem na přitahování hojnosti a květy jasmínu a růže, které ještě více posilují pozitivní energii.

Svíčka hoří po dobu 1,5 až 2,5 hodiny, během kterých naplňuje prostor pozitivní energií, pomáhá vám naladit se na vibrace hojnosti a prosperity.
PENĚŽNÍ NÁRAMEK S VAŠÍM OSOBNÍM KÓDEM ÚSPĚCHU
Bílý nefrit, symbol nekonečných možností, otevírá dveře k novým příležitostem ve vašem životě.
Žlutý citrín, zářící barvami zlata a slunce, je symbolem hojnosti a prosperity, který vás bude denně naplňovat energií bohatství.
Avanturín, kámen prosperity, je známý svou schopností posilovat rozhodnost a zvyšovat štěstí, což je klíčové pro přitahování hojnosti.
Náramek je vytvořen z přírodních energetických kamenů, aby vás každodenně provázel, naplňoval pocitem jistoty a přitahoval do vašeho života bohatství.
1.499,- Kč/62€
888,- Kč/35€
Vaše osobní čtyřčíslí finančního úspěchu, odvozené z vašeho data narození, vám bude denně připomínat vaše jedinečné životní poslání a cestu k prosperitě a úspěchu.
BALÍČEK
"NEKONEČNÁ HOJNOST"
PARFÉM HOJNOSTI

PROGRAMOVATELNÁ PENĚŽNÍ SVÍČKA.
ZLATÝ PENĚŽNÍ

PENĚŽNÍ NÁRAMEK S VAŠÍM OSOBNÍM KÓDEM ÚSPĚCHU
4.397,- Kč/175€
2.222,- Kč/88€
Obsahuje:
MEDITACE "ENERGIE HOJNOSTI" PRO ROZŠÍŘENÍ VAŠEHO PENĚŽNÍHO TOKU
Vytvořena na nejhojnějším místě Evropy.

V rámci týdenní výzvy přinesla mnoha účastníkům nové kontakty, dárky, bonusy, vyhry v loterii, slevy a nabídky pracovních míst plných hojnosti, prodej byt během jednoho dne, 10 000 € a další výjimečné výhody.

+ Dárek "50+ NEJVĚTŠÍCH FINANČNÍCH BLOKŮ A JAK JE PŘEKONAT”
888,- Kč/35€
333,- Kč/13€