Meditace a hypnózy nám umožňují dosáhnout našich snů a cílů. Pomáhají nám zklidnit mysl, lépe pochopit naše vnitřní já, zlepšit naše fyzické zdraví a osvobodit se od negativních návyků, které nám brání v dosažení našeho plného potenciálu. Jsou klíčem k našemu štěstí a úspěchu.

Meditace a hypnózy nás uvedou do stavu hlubokého uvolnění, kde můžeme pracovat s naším podvědomím. Toto nám pomáhá měnit naše návyky a přesvědčení, které nám brání dosáhnout našich cílů.
NABÍDKA
Balíček "MEDITUJ" je klíčem k transformaci vašeho života. Každá z 30 meditací a afirmací je pečlivě navržena pro podporu vašeho osobního růstu, zlepšení finanční situace a prohloubení vztahů. Tento balíček nabízí jedinečnou cestu k dosažení vnitřního klidu, hojnosti a štěstí. Je to více než jen meditace; je to brána k životní změně, která vám pomůže otevřít se nekonečným možnostem a dosáhnout harmonie ve všech aspektech vašeho života. Balíček "MEDITUJ" není jen investicí do vašeho dneška, ale i základem pro vaši budoucnost.
BALÍČEK "MEDITUJ:
30 NEJMOCNĚJŠÍCH MEDITACÍ PRO ŠŤASTNÝ A HARMONICKÝ ŽIVOT"
9.999, - Kč
CENA:
29.990, - Kč
Objednáním balíčku "MEDITUJ" také obdržíte exkluzivní bonusy. Mezi tyto bonusy patří dvě osvědčené techniky pro přivolání lásky, speciální tajná technika pro manifestaci vašich přání, 7 tajemství efektivní meditace a cenné informace o tom, jak dosáhnout úspěšného spojení fyzické pohody s finanční stabilitou.
Bonus pro vás:
Balíček peněžních meditací vás povede k hlubokému propojení s energií vesmírné hojnosti. Díky těmto meditacím transformujete svá přesvědčení o bohatství, osvobodíte se od blokád a objevíte božskou prosperitu jako vaše přirozené dědictví. Ideální pro objevení duchovního spojení s energií peněz.
 1. MEDITACE KÓD BOHATSTVÍ
 2. MEDITACE OCEÁN HOJNOSTI
 3. MEDITACE OBJEVENÍ NEKONEČNÝCH MOŽNOSTÍ
 4. MEDITACE HOJNOSTI A BLAHOBYTU
 5. MAGICKÁ PENĚŽNÍ MEDITACE
 6. 1000 SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ
 7. MEDITACE MAGNET NA PENÍZE
 8. HYPNO MEDITACE UZDRAVENÍ FINANČNÍ KARMY
 9. HYPNO MEDITACE BOHATSTVÍ A ÚSPĚCHU
 10. AFIRMACE BOHATSTVÍ
BALÍČEK 10 PENĚŽNÍCH MEDITACÍ
2.490,- Kč
9.990,- Kč
CENA:
3denní cesta k naplnění vašich snů

Kurz "Síla Přání" vás provede třídenním intenzivním programem, který v sobě spojuje magické praktiky z oblastí osobního rozvoje, duchovních znalostí a psychologie.
Obsah kurzu:
KURZ "SÍLA PŘÁNÍ"
999, - Kč
CENA:
3 Magické Praktiky: Získáte přístup k jedinečným metodám, které kombinují moudrost psychologie s duchovními technikami pro hluboký osobní růst.

Meditace "Vesmírná Síla Přání": Nejmocnější meditace pro spojení s vaší vnitřní silou a vesmírnou energií.

Hypno meditace splnění přání a seberealizace

Tajná technika pro manifestaci jakéhokoliv přání

Doživotní přístup k materiálům
1. Den - Objevování Pravých Přání: Zaměříme se na proces objevování a ujasnění vašich skutečných přání a touh.

2. Den - Formulace Přání: Naučíme se, jak správně a účinně formulovat přání, aby se mohla stát realitou.

3. Den - Techniky pro Naplnění Přání: Budeme se věnovat konkrétním technikám, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů. Přichystala jsem pro vás také speciální úkol jako překvapení.

Bonus - Tajný 4. Den: Jako bonus vám nabízíme tajný čtvrtý den, který vám pomůže položit základy pro šťastný a úspěšný nový rok 2024.
Představuji vám tuto naprosto jedinečnou meditaci s názvem "PROBUZENÍ". Tato meditace je navržena tak, aby vás přivedla do stavu hlubokého uvědomění si sebe sama jako nekonečné duše a neoddělitelnou součásti Stvořitele a univerzálního celku.
"PROBUZENÍ" je cesta k probuzení vašeho vědomí a otevření dveří k životu, který jste vždy snili o tom, že budete žít. Tato meditace vás provede procesem sebepoznání a sebeobjevování, který vám umožní prohloubit své porozumění své vlastní duši a jejímu místu v kosmickém plánu.
Hypno meditace PROBUZENÍ
999, - Kč
CENA:
Připravte se na hlubokou duševní cestu, na které vám bude průvodcem vaš strážný anděl. Tato hypno meditace vám umožní nejen navázat kontakt s vaším strážným andělem, ale také aktivovat jeho přítomnost ve vašem životě na denní bázi.
Co můžete očekávat:
HYPNO MEDITACE
“AKTIVACE STRÁŽNÉHO ANDĚLA”
777, - Kč
CENA:
1.490, - Kč
Intuitivní Vedení: Naučíte se rozpoznávat a naslouchat radám a vedení vašeho strážného anděla, což vám umožní lépe se orientovat v každodenním životě.

Osobní Ochrana: Získáte techniky, které vám pomohou chránit se v nebezpečných nebo stresujících situacích, posílit vaši osobní ochranu a vytvořit prostředí bezpečí a pokoje.

Duchovní Růst: Prohloubení vašeho duchovního růstu prostřednictvím většího pochopení a spojení se svým strážným andělem.

Hlubší Pojímání Sebe Sama: Díky kontaktu se strážným andělem dosáhnete hlubšího porozumění svému pravému já a svým životním cílům.
Připojte se ke mě a otevřete dveře do světa, kde je vaše duše v harmonii s vesmírnou energií, vedená moudrostí a láskou vašeho strážného anděla. Krok za krokem vás provedu procesem, který vám pomůže odbourat bariéry a otevřít se pravdivému spojení s vaším andělským průvodcem.
Vám pomůže otevřít se toku hojnosti a dosáhnout vrcholů úspěchu. Ponořte se do hluboké relaxace a naprogramujte svou mysl na přitahování bohatství a úspěchu do svého života.
Otevřete se nekonečným příležitostem a stanete se magnetem pro prosperitu a splnění svých cílů.
HYPNO MEDITACE BOHATSTVÍ A ÚSPĚCHU
777,- Kč
1.299,- Kč
CENA:
Je mocným nástrojem pro vyčištění a uzdravení vašeho vztahu k financím. Ponořte se do relaxačního stavu a transformujte negativní vzorce spojené s penězi.
Otevřete se novým finančním příležitostem a zažijte hojnost a prosperitu.
HYPNO MEDITACE
“UZDRAVENÍ FINANČNÍ KARMY”
CENA:
777,- Kč
1.299,- Kč
Tato hypno meditace je speciálně navržena pro ženy, které hledají svého vysněného partnera. Skrze mocnou techniku vizualizace vám umožní jasně si představit, jakého partnera si přejete přivést do svého života.

Meditace je cesta k uvědomění si vašich skutečných touh a k přitahování lásky, kterou si zasloužíte.
Hypnóza přivolání vysněného partnera (pro ženy)
877,- Kč
CENA:
1499,- Kč
 • Meditace božské lásky
 • Afirmace sebelásky a otevření srdce ženy
 • Afirmace ke zvýšení mužské přitažlivosti
 • 2 tajné techniky pro získání vysněného vztahu
Meditace božské lásky vám pomůže nalézt milovanou osobu a dosáhnout skutečné harmonie, bez ohledu na to, jestli jste muž nebo žena.
AMORŮV BALÍČEK
CENA: 2.499,- Kč
Naplní vás čistým bílým světlem, které pochází přímo od stvořitele všeho okolo. Toto světlo šíří lásku, mír, radost a ochranu pro vaše tělo, mysl a duši.

Afirmace pro ženy vám pomohou překonat myšlenkový vzorec "Nejsem dostatečně dobrá" - dostatečně chytrá, hezká, hodná, abych si zasloužila skvělého muže. Umožní vám otevřít srdce, uzdravit sebeúctu a připravit mysl na setkání s tím pravým.

Afirmace pro muže vám pomohou překonat negativní myšlenky jako "Nejsem dostatečně atraktivní nebo charismatický, neumím komunikovat se ženami". Nahradí je pozitivními myšlenkami a pocity, jako "Jsem přitažlivý, každý den se cítím jistější, zasloužím si ženu svých snů".

S pomocí afirmací a meditací připravíte své vědomí i podvědomí na setkání s vaší spřízněnou duší. Ale je také nutné podniknout konkrétní kroky k tomuto setkání. Proto jsou součástí balíčku dvě tajné techniky, které vám přinesou úspěch, pokud budete skutečně jednat a podnikat kroky vedoucí k harmonickému vztahu.
Hypno meditace “Uzdravení a regenerace těla i duše" je jedinečný nástroj pro dosažení harmonie těla a mysli. Tato hypno meditace vás vede skrze hluboké sezení hypnózy, které stimuluje procesy uzdravení a regenerace v rámci vašeho těla a posiluje vaši duševní pohodu.
Je ideální pro ty, kteří hledají způsob, jak podpořit své tělo a duši v procesu uzdravení, posílit své schopnosti regenerace a nalézt hlubší vnitřní rovnováhu.
Hypnóza Uzdravení a regenerace těla i duše
CENA:
1.499,- Kč
888,- Kč
Představuji vám velmi mocnou a dojemnou hypno meditaci určenou pro ženy, nazvanou "ODPUŠTĚNÍ SOBĚ".

Tato meditace je navržena tak, aby vám pomohla na cestě k sebeodpuštění a sebelásce.

"ODPUŠTĚNÍ SOBĚ" je cesta k hlubokému uvědomění a přijetí sebe sama, s všemi vašimi silami i slabostmi. Tato meditace vás provede procesem sebepoznání a sebeobjevování, který vám umožní prohloubit své porozumění své vlastní duši a jejímu místu ve vašem životě.

“ODPUŠTĚNÍ SOBĚ” vám pomůže uvědomit si, že jste nejen hodny lásky a odpuštění od ostatních, ale především od sebe samých.
MOCNÁ MEDITACE ODPUŠTĚNÍ SAMA SOBĚ (pro ženy)
CENA:
777,- Kč
1.499,- Kč
Meditace "Oceán Hojnosti" je nástroj, který slouží jako klíč k dosažení vašeho vysněného života.
Díky této meditaci budete přitahovat více hojnosti do vašeho života - ať už se jedná o finanční hojnost, hojnost lásky, štěstí, radosti, zdraví, tvořivosti, či jiné formy hojnosti, které si přejete.
MEDITACE OCEÁN HOJNOSTI
CENA: 599,- Kč
Při pravidelné praxi této meditace budete ponořeni do hlubokých pocitů hojnosti a blahobytu, což posilní vaši schopnost manifestace - tedy schopnosti tvořit realitu podle vašich přání.
Meditace Sebelásky a Sebehodnoty je navržena tak, aby vás jednou provždy naučila nekonečné lásce k sobě a posílila vaše sebehodnocení.
Tato meditace také pomáhá odstraňovat veškeré pochybnosti o sobě, které jste kdy měli. Jakékoliv negativní myšlenky, obavy nebo strachy o vaší hodnotě a schopnostech jsou nahrazeny láskou a přijetím.
MEDITACE SEBELÁSKY A SEBEHODNOTY
CENA: 599,- Kč
Tato meditace vás vede k plnému přijetí sebe sama, každé stránky vaší osobnosti a každého kroku vaší životní cesty. Učí vás milovat a akceptovat sebe tak, jak jste, bez jakéhokoliv omezení nebo podmínek. Pomáhá vám vidět a ocenit vlastní hodnotu a jedinečnost.
Meditace Poslání je transformační proces, který vás vede k poznání vašeho skutečného já a vašeho osobního účelu v životě. Tato cesta vás učí hledat hlubší smysl života a spojovat se s vlastní intuicí a moudrostí. Pomáhá vám vnímat život z jiné perspektivy a otevírá vám nové možnosti.
Díky meditaci Poslání můžete zažít pocit lehkosti, radosti a blahobytu, protože jste v souladu se svým skutečným já a směřujete správným směrem.
MEDITACE POSLÁNÍ
CENA: 599,- Kč
Meditace "1000 SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ" je speciální technika, která byla navržena s cílem rozšířit vaši energetickou kapacitu a schopnost obsloužit a uspokojit tisíce zákazníků.
Tato meditace je ideální pro podnikatele, freelancery, prodejce nebo všechny, kteří pracují přímo se zákazníky a chtějí posílit pozitivní vztah se svými klienty.
MEDITACE “1000 SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ”
CENA: 599,- Kč
Meditace "OBJEVENÍ NEKONEČNÝCH MOŽNOSTÍ" je hluboký meditační proces, který vás vede k otevření mysli pro neomezený potenciál a možnosti, které vás obklopují.
V průběhu této meditace se budete učit uvolnit své představy o tom, co je možné a co není, a naučit se vidět svět jako pole nekonečných možností. Budete se učit, jak rozpoznávat a přijímat příležitosti, které se vám nabízejí, a jak se otevřít novým cestám a zkušenostem.
MEDITACE OBJEVENÍ NEKONEČNÝCH MOŽNOSTÍ
CENA: 599,- Kč
Tento web používá cookies pro zlepšení vašeho uživatelského zážitku. Pokračováním v jeho používání souhlasíte s naší politikou cookies.
Zásady používání cookies.
OK
Zásady používání cookies:
Co jsou cookies: Cookies jsou malé textové soubory, které webové stránky ukládají na vašem zařízení při prohlížení. Pomáhají nám zlepšit funkčnost stránky a poskytnout personalizovaný obsah.

Jak používáme cookies: Používáme cookies k zajištění správné funkčnosti webu, sledování statistik návštěvnosti, a pro účely cílení reklamy.

Kontrola cookies: Většina prohlížečů vám umožňuje kontrolovat a mazat cookies podle vašeho výběru. Více informací o správě cookies naleznete v nápovědě vašeho prohlížeče.

Souhlas s používáním cookies: Pokud pokračujete v používání naší webové stránky, vyjadřujete tím svůj souhlas s naším používáním cookies. Pokud s používáním cookies nesouhlasíte, můžete je vypnout v nastavení svého prohlížeče.